eng
All categories
Chişinău
Save
2021-03-11
Job renewed 11 March 2021

Operator la online magazin in Chişinău

full time, incomplete higher education, no work experience
WebMaster Studio, ...Flagma member since 26 February 2021
All company jobs: 18

Job description

Avantajele companiei:

  • Lucrul într-un birou confortabil în sectorul Ciocana, Mesterul Manole 2/3(Ln-Vn(Sb) 9:00-19:00)
  • Achitarea salariului la timp(fix 3000+%din vinzari)
  • Pachet social
  • In birou este instalată o mașină automată de cafea;
  • Compensare a 50% la sala de sport;
  • În birou există o bibliotecă cu cărți moderne pentru citire;
  • Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope.

Responsabilități:

  • Identificarea nevoilor clientului;
  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Negocierea cu clienții;
  • întrevederi cu clienții;
  • Lucrul cu contracte;
  • Primirea si ghestionarea apelurilor;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Primirea cererilor de montare a anvelopelor;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa -obligatoriu
  • Dorința și absența obstacolelor de a munci
  • Utilizator avansat PC (MS Office, Word, Excel)

Trimiteți CV-ul sau scrieți-ne pe e-mail la adresa electronica
Nu conteaza ca nu ai experienta, conteaza TU!

No summary? You can create it
Vacancy number: 14204
Search for vacancies

Jobs in all countries:
International jobs583,000 jobs
No resume?
You can create it or
Select category
Login to your account