eng
All categories
Chişinău
Save
2021-03-11
Job renewed 11 March 2021

Junior Programator PHP in Chişinău

full time, incomplete higher education, work experience from 1 year and above
WebMaster Studio, ...Flagma member since 26 February 2021
All company jobs: 18

Job description

va propunem:

  • Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  • Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

cerintele:

  • Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
  • Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
  • Este binevenită cunoașterea JavaScript (jQuery).
responsabilitati principale:
  • Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;
  • Elaborarea proiectelor noi (front-end și programare);
  • Dezvoltarea/prelucrarea site-urilor și programarea modulară (extinderea funcțiilor).
No summary? You can create it
Vacancy number: 14193
Search for vacancies

Jobs in all countries:
International jobs581,000 jobs
No resume?
You can create it or
Select category
Login to your account